Fiducia A1

Heren: Mees, Marc, Jochem, Marijn
Dames: Iera, Nienke, Marjolein, Stefanie

Coach: Marleen en Chris

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal
Trainingstijden veld
TeamMaandagWoensdag
A119.00 - 20.30 (1a)19.00 - 20.30 (1a)

A-junioren Overgangsklasse B

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijdVervoer
19/10 12:30BEP A1Fiducia A1k.v. B.E.P., Purmerend10:40Stob, Herkes, van Schaik
26/10 16:50Fiducia A1Groen Geel / IJskoud de Beste A1Fletiomare Oost, Vleuten15:50
TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
A-junioren Overgangsklasse B
1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A265101144
2SKF A165011030
3Groen Geel / IJskoud de Beste A16312717
4Meervogels / Física A16312714
5DVO / Accountor A2630366
6BEP A161143-22
7ASVD | PV Systems A161143-42
8Fiducia A160151-47
ThuisploegUitploegUitslag
week 40 : van dinsdag 8 oktober 2019 t/m maandag 14 oktober 2019
Fiducia A1ASVD | PV Systems A111 - 11
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2Groen Geel / IJskoud de Beste A113 - 12
DVO / Accountor A2SKF A111 - 20
Meervogels / Física A1BEP A111 - 10
week 39 : van dinsdag 1 oktober 2019 t/m maandag 7 oktober 2019
Groen Geel / IJskoud de Beste A1SKF A111 - 12
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2Meervogels / Física A113 - 13
ASVD | PV Systems A1BEP A115 - 14
Fiducia A1DVO / Accountor A212 - 17
week 38 : van dinsdag 24 september 2019 t/m maandag 30 september 2019
Meervogels / Física A1Fiducia A122 - 5
BEP A1Groen Geel / IJskoud de Beste A18 - 8
SKF A1ASVD | PV Systems A117 - 2
DVO / Accountor A2Dalto / Klaverblad Verzekeringen A211 - 14
week 37 : van dinsdag 17 september 2019 t/m maandag 23 september 2019
DVO / Accountor A2ASVD | PV Systems A117 - 9
Groen Geel / IJskoud de Beste A1Meervogels / Física A110 - 5
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2BEP A127 - 14
SKF A1Fiducia A118 - 14
week 36 : van dinsdag 10 september 2019 t/m maandag 16 september 2019
Fiducia A1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A216 - 28
BEP A1SKF A116 - 15
ASVD | PV Systems A1Groen Geel / IJskoud de Beste A112 - 17
Meervogels / Física A1DVO / Accountor A216 - 13
week 35 : van dinsdag 3 september 2019 t/m maandag 9 september 2019
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2ASVD | PV Systems A126 - 11
DVO / Accountor A2BEP A123 - 15
Groen Geel / IJskoud de Beste A1Fiducia A117 - 8
SKF A1Meervogels / Física A112 - 10
%d bloggers liken dit:
Bitnami