Fiducia F2

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Teamfoto-e1502041037921.jpg
Onderschrift schrijven…

Dames: Indi, Isabella, Jip, Lieke,

Trainer/Coach: Amy en Ashley

Teamouder(s): n.n.b.

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal
Trainingstijden veld
TeamMaandagWoensdag

F-pupillen poule 021

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijdVervoer
18/01 10:00Het Bosch F2Fiducia F2Het Bosch, Lexmond09:05Broekhuijsen, Schmitz
25/01 09:00Fiducia F2Fortissimo F1Europahal, Vleuten08:30
01/02 09:00Fiducia F2SGV F1Europahal, Vleuten08:30
08/02 09:00Synergo F2Fiducia F2Loevenhoutsedijk, Utrecht08:10Broekhuijsen, Zwaard
07/03 13:30DOS F1Fiducia F2De Vierstee, Maartensdijk12:35Schmitz, Savelberg
14/03 09:00Fiducia F2Antilopen / Lancyr Deelen F3Europahal, Vleuten08:30
21/03 09:00Fiducia F2Het Bosch F2Europahal, Vleuten08:30
28/03 10:00Fortissimo F1Fiducia F2De Oever, IJsselstein09:15Zwaard, Schmitz
TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
F-pupillen poule 021
1Fortissimo F14400820
2Antilopen / Lancyr Deelen F34202415
3DOS F142024-7
4Synergo F2411231
5Het Bosch F241123-1
6SGV F141123-10
7Fiducia F241123-18
%d bloggers liken dit:
Bitnami