Te fluiten wedstrijden

Hieronder is per thuiswedstrijd te zien welk team/speler/scheidsrechter is toegewezen aan de wedstrijd. Voor de teams die in de wedstrijdsport spelen zal vanuit de KNKV een scheidsrechter worden toegewezen. Dus staat er een team dan graag een naam doorgeven aan de scheidsrechters@fiducia.nu

ook op de programma pagina is het zichtbaar welk team of persoon er is toegewezen aan een wedstrijd.

Scheidsrechters
zaterdag 16 november 2019
09:15Fiducia E1Fiducia A2
09:15Fiducia F1Fiducia A3
09:15Fiducia F2Fiducia A3
10:05Fiducia C2Rens Mulder
11:05Fiducia C1Wim van der Stok
12:05Fiducia B2Marnix Beekman
13:05Fiducia 3Gert-Jan de Maa
14:15Fiducia 4Joran Vos
15:25Fiducia 6Ysbrand Mc Nelly
16:35Fiducia A2
17:45Fiducia A3
woensdag 20 november 2019
20:00Fiducia MW1Fiducia 3
zaterdag 23 november 2019
09:00Fiducia E4Ineke Kortland
09:00Fiducia F1Nicolette Mulder-de Jong
10:00Fiducia E2Fiducia A1
10:00Fiducia E5Fiducia Midweek
11:00Fiducia C2Fiducia 1/2 Selectie
12:00Fiducia D1Fiducia 1/2 Selectie
13:00Fiducia B2Fiducia 1/2 Selectie
14:00Fiducia C1
15:00Fiducia A2
16:25Fiducia 2
zaterdag 30 november 2019
09:00Fiducia E1Evy Lubach
09:00Fiducia F2Anoeska den Broeder
10:00Fiducia D2Paula Boorsma
11:00Fiducia B3Fiducia Midweek
12:00Fiducia B1
13:00Fiducia A3Fiducia 5
14:10Fiducia 6Fiducia 3
15:20Fiducia 5Fiducia 6
16:30Fiducia 4
17:40Fiducia 3
zaterdag 07 december 2019
09:00Fiducia E3Fiducia A3
09:00Fiducia E6Fiducia A3
10:00Fiducia E4Fiducia A1
10:00Fiducia F1Fiducia Midweek
11:00Fiducia A3Fiducia 1/2 Selectie
12:10Fiducia D3Fiducia Midweek
13:10Fiducia 6Fiducia 1/2 Selectie
14:20Fiducia A2
15:30Fiducia A1
16:40Fiducia 2
18:00Fiducia 1
woensdag 11 december 2019
20:00Fiducia MW1Marnix Beekman
zaterdag 14 december 2019
09:00Fiducia E5Fiducia A1
10:00Fiducia E1Fiducia A2
10:00Fiducia F2Fiducia 3
11:00Fiducia B1
12:00Fiducia D2Fiducia 3
13:00Fiducia C1
14:00Fiducia B3Fiducia 1/2 Selectie
15:00Fiducia 6Fiducia 1/2 Selectie
16:10Fiducia 3
17:20Fiducia 4
zaterdag 21 december 2019
11:00Fiducia D3Ineke Kortland
12:00Fiducia A3Fiducia 1/2 Selectie
woensdag 08 januari 2020
20:00Fiducia MW1Fiducia 5
zaterdag 11 januari 2020
09:00Fiducia D1Fiducia 3
10:00Fiducia D3Sophie van Engelen
11:00Fiducia E4Fiducia 3
11:00Fiducia F1Fiducia A2
12:00Fiducia E3Kelly Hart
12:00Fiducia E6Fiducia A1
13:00Fiducia B2Fiducia 1/2 Selectie
14:00Fiducia A2
15:10Fiducia A1
16:20Fiducia 2
17:40Fiducia 1
woensdag 15 januari 2020
20:00Fiducia MW1Fiducia 3
zaterdag 18 januari 2020
09:00Fiducia E1Fiducia A3
09:00Fiducia E2Fiducia Midweek
10:00Fiducia E3Marleen van Laar
10:00Fiducia F1Fiducia A3
11:00Fiducia B1
12:00Fiducia 3
13:10Fiducia C2Fiducia 1/2 Selectie
14:10Fiducia D1Fiducia 1/2 Selectie
15:10Fiducia C1
16:10Fiducia 4
17:20Fiducia 5Fiducia 4
zaterdag 25 januari 2020
09:00Fiducia E4Fiducia A2
09:00Fiducia F2Elroy Fokkenrood
10:00Fiducia E5Evy Lubach
10:00Fiducia E6Fiducia A1
11:00Fiducia B2Fiducia 6
12:00Fiducia D2Fiducia 1/2 Selectie
13:00Fiducia 6Fiducia 1/2 Selectie
14:10Fiducia A2
15:20Fiducia A1
16:40Fiducia 1
zaterdag 01 februari 2020
09:00Fiducia E3Fiducia 5
09:00Fiducia F2Fiducia A2
10:00Fiducia E1Fiducia Midweek
10:00Fiducia E6Fiducia A3
11:00Fiducia B3Fiducia 3
12:00Fiducia D3Fiducia 3
13:00Fiducia A3Fiducia 1/2 Selectie
14:10Fiducia 3
15:20Fiducia 4
16:30Fiducia B1
17:30Fiducia 5Fiducia 3
18:40Fiducia 6Ysbrand Mc Nelly
woensdag 05 februari 2020
20:00Fiducia MW1Marnix Beekman
zaterdag 08 februari 2020
09:00Fiducia E2Fiducia A1
09:00Fiducia E4Fiducia Midweek
09:00Fiducia E5Fiducia A1
10:00Fiducia C2Fiducia 6
11:00Fiducia D1Fiducia 1/2 Selectie
12:00Fiducia B2Fiducia 1/2 Selectie
13:00Fiducia C1
14:00Fiducia A2
15:10Fiducia A1
16:20Fiducia 2
17:40Fiducia 1
zaterdag 15 februari 2020
10:00Fiducia E2Fiducia Midweek
10:00Fiducia E5Fiducia A3
11:00Fiducia B1
12:00Fiducia 3
13:10Fiducia D2Anoeska den Broeder
14:10Fiducia C2Fiducia 1/2 Selectie
15:10Fiducia B3Fiducia 1/2 Selectie
16:10Fiducia C1
17:10Fiducia 4
18:20Fiducia 5Floris Broekema
woensdag 04 maart 2020
20:00Fiducia MW1Fiducia 5
zaterdag 07 maart 2020
09:00Fiducia E3Fiducia A3
09:00Fiducia F1Fiducia A3
10:00Fiducia E4Fiducia A2
10:00Fiducia E6Fiducia Midweek
11:00Fiducia D3Fiducia A1
12:00Fiducia D1Fiducia 3
13:00Fiducia A3Fiducia 1/2 Selectie
14:10Fiducia 6Fiducia 1/2 Selectie
15:20Fiducia B2Fiducia 6
16:20Fiducia 2
17:40Fiducia 1
19:10Fiducia A1
zaterdag 14 maart 2020
09:00Fiducia E2Fiducia A2
09:00Fiducia F2Fiducia Midweek
10:00Fiducia E1Fiducia 5
10:00Fiducia E5Paula Boorsma
11:00Fiducia D2Fiducia 1/2 Selectie
12:00Fiducia C2Fiducia 1/2 Selectie
13:00Fiducia B3Fiducia 6
14:00Fiducia A3Sandra van den Bosch
15:10Fiducia 5Fiducia 3
16:20Fiducia 4
17:30Fiducia 3
zaterdag 21 maart 2020
09:00Fiducia E6Fiducia A2
09:00Fiducia F2Fiducia A3
10:00Fiducia B2Fiducia 1/2 Selectie
11:00Fiducia D3Fiducia 1/2 Selectie
12:00Fiducia D2Fiducia A1
13:00Fiducia A2
14:10Fiducia A1
15:20Fiducia 2
16:40Fiducia 1
woensdag 25 maart 2020
20:00Fiducia MW1Fiducia 3
zaterdag 28 maart 2020
09:00Fiducia E1Fiducia A1
09:00Fiducia F1Fiducia A3
10:00Fiducia E2Fiducia A2
10:00Fiducia E3Fiducia Midweek
11:00Fiducia B1
12:00Fiducia C1
13:00Fiducia B3Fiducia 1/2 Selectie
14:00Fiducia C2Paula Boorsma
15:00Fiducia D1Leon Rotscheid
16:00Fiducia 5Arjan Ekelschot
17:10Fiducia 4
18:20Fiducia 3
%d bloggers liken dit:
Bitnami