Fiducia B1

Heren: Daan, Bart, Floris, Stijn
Dames: Kim, Jara, Dian, Myla

Trainer/Coach: Bert van Drongelen en Ivo Stob

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal
Trainingstijden veld
TeamMaandagWoensdag
B119.00 - 20.30 (2a)19.00 - 20.30 (3a)

B-aspiranten 1e klasse D

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijdVervoer
18/01 11:00Fiducia B1Antilopen / Lancyr Deelen B1Europahal, Vleuten10:15
25/01 13:10Fortissimo B1Fiducia B1De Oever, IJsselstein12:10Brouwer, van Aggelen, van Wiggen
01/02 16:30Fiducia B1Tempo B2Europahal, Vleuten15:45
08/02 17:00OVVO B1Fiducia B1OVVO-hal, Maarssen16:00van Balkom, Gerritsen, Dijkgraaf
15/02 11:00Fiducia B1Synergo B1Europahal, Vleuten10:15
07/03 12:00MIA B1Fiducia B1De Bokkeduinen, Amersfoort10:40Brouwer, Rotscheid, Vosjan
21/03 12:10Antilopen / Lancyr Deelen B1Fiducia B1Sportcentrum Buiningpark, Leusden10:50van Aggelen, van Wiggen, Dijkgraaf
28/03 11:00Fiducia B1Fortissimo B1Europahal, Vleuten10:15
TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
B-aspiranten 1e klasse D
1OVVO B1440088
2Fortissimo B14310716
3Antilopen / Lancyr Deelen B14301620
4Fiducia B1420241
5MIA B152034-5
6Synergo B140131-17
7Tempo B250050-23
ThuisploegUitploegUitslag
week 1 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
Tempo B2Antilopen / Lancyr Deelen B17 - 11
Synergo B1OVVO B116 - 17
MIA B1Fortissimo B19 - 13
week 49 : van dinsdag 10 december 2019 t/m maandag 16 december 2019
Antilopen / Lancyr Deelen B1Synergo B120 - 8
Fiducia B1MIA B112 - 14
Fortissimo B1Tempo B216 - 5
week 48 : van dinsdag 3 december 2019 t/m maandag 9 december 2019
Tempo B2OVVO B17 - 10
Synergo B1Fiducia B110 - 14
MIA B1Antilopen / Lancyr Deelen B113 - 18
week 47 : van dinsdag 26 november 2019 t/m maandag 2 december 2019
Antilopen / Lancyr Deelen B1Fortissimo B110 - 11
Fiducia B1OVVO B112 - 15
MIA B1Tempo B212 - 9
week 46 : van dinsdag 19 november 2019 t/m maandag 25 november 2019
OVVO B1MIA B116 - 15
Tempo B2Fiducia B111 - 13
Fortissimo B1Synergo B112 - 12
%d bloggers liken dit:
Bitnami