Fiducia B2

Heren: Tom, Tom, Melle, Jelle
Dames: Rachel, Tarai, Bente, Sitara

Trainer/Coach: Annick en Sanne

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal
Trainingstijden veld
TeamMaandagWoensdag
B219.00 - 20.30 (2b)19.00 - 20.00 (3b)

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 034

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijdVervoer
25/01 11:00Fiducia B2OVVO B3Europahal, Vleuten10:15
01/02 13:20Badhoevedorp B1Fiducia B2De Sporthoeve, Badhoevedorp11:55Chotesing, van Bentum, Brouwer
08/02 12:00Fiducia B2Atlantis B1Europahal, Vleuten11:15
07/03 15:20Fiducia B2Swift B1Europahal, Vleuten14:35
14/03 16:50DOC B1Fiducia B2Zandzee, Bussum15:25Chotesing, Jacobse, Kamer
21/03 10:00Fiducia B2Blauw-Wit B1Europahal, Vleuten09:15
28/03 17:55OVVO B3Fiducia B2OVVO-hal, Maarssen16:55Bakkenes, Kamerbeek, Kragten
TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 034
1Atlantis B14400820
2Blauw-Wit B15401812
3Fiducia B2530262
4Swift B142024-1
5DOC B152034-2
6OVVO B351042-12
7Badhoevedorp B140040-19
ThuisploegUitploegUitslag
week 1 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
Blauw-Wit B1Swift B18 - 9
Fiducia B2DOC B114 - 11
Atlantis B1OVVO B313 - 5
week 50 : van dinsdag 17 december 2019 t/m maandag 23 december 2019
OVVO B3Blauw-Wit B19 - 10
week 49 : van dinsdag 10 december 2019 t/m maandag 16 december 2019
Badhoevedorp B1Atlantis B15 - 10
Swift B1Fiducia B213 - 14
DOC B1OVVO B310 - 8
week 48 : van dinsdag 3 december 2019 t/m maandag 9 december 2019
Atlantis B1DOC B18 - 7
OVVO B3Badhoevedorp B15 - 4
Blauw-Wit B1Fiducia B214 - 9
week 47 : van dinsdag 26 november 2019 t/m maandag 2 december 2019
DOC B1Swift B17 - 4
Badhoevedorp B1Blauw-Wit B18 - 12
Atlantis B1Fiducia B212 - 6
week 46 : van dinsdag 19 november 2019 t/m maandag 25 november 2019
Blauw-Wit B1DOC B19 - 6
Fiducia B2Badhoevedorp B112 - 3
Swift B1OVVO B37 - 5
%d bloggers liken dit:
Bitnami