Fiducia D2

Dames: Suus, Madeleine, Hannah, Koosje, Evie, Meike, Julia, Souraya, Amy

Trainer/Coach: Bernadette en Dominique

Teamouder(s): Christel Cazemier

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal
D2maandag (even week)18:00 - 19:00Europahal
D2woensdag18:00 - 19:00Kindercluster Voorn
Trainingstijden veld
TeamMaandagWoensdag
D218.00 - 19.00 (2a)18.00 - 19.00 (1a)

Breedtekorfbal D-pupillen poule 045

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijdVervoer
07/03 11:55Velocitas D1Fiducia D2De Does, Leiderdorp10:35Schapendonk, van Proosdij, Titaheluw
14/03 11:00Fiducia D2OVVO D3Europahal, Vleuten10:15
21/03 12:00Fiducia D2Tempo D3Europahal, Vleuten11:15
28/03 12:05Pernix D2Fiducia D2De Zijl, Leiden10:40Amghar, Takkebos, Gerritsen
04/04 09:00Fiducia D2Pernix D2Europahal, Vleuten08:15
TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
Breedtekorfbal D-pupillen poule 045
1Pernix D287011448
2Velocitas D186021216
3TOP / SolarCompleet D496031222
4Fiducia D275021018
5Tempo D39405822
6KIOS D281072-38
7OVVO D390090-88

%d bloggers liken dit:
Bitnami