Programma

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieScheidsrechterVerzameltijdVervoer
woensdag 18 december 2019
18/12 20:00Thor MW1Fiducia MW1De Kroon, Harmelen 19:20
zaterdag 21 december 2019
21/12 12:00Fiducia A3Luno A2Europahal, VleutenIlse Teune11:15
21/12 11:00Fiducia D3Korbis D3Europahal, VleutenIneke Kortland10:15
21/12 13:00Thor F1Fiducia F1De Kroon, Harmelen 12:20Kranenburg, van Eijk
woensdag 8 januari 2020
08/01 20:00Fiducia MW1Gemini MW1Europahal, VleutenJoost Broekhuizen19:30
zaterdag 11 januari 2020
11/01 17:40Fiducia 1Spirit 1Europahal, VleutenKevin vd Heide16:40
11/01 16:20Fiducia 2Oost-Arnhem 3Europahal, Vleuten 15:20
11/01 19:20Madjoe 2Fiducia 3Middelmors, Rijnsburg 17:20
11/01 17:00SGV 2Fiducia 4Interwey, Culemborg 15:45
11/01 16:50Het Bosch 1Fiducia 5De Linde, Meerkerk 15:35
11/01 12:15Nova 3Fiducia 6HF Witte Centrum, De BiltWesley Metz11:05
11/01 15:10Fiducia A1DOT A1Europahal, VleutenACA. Sprangers14:10
11/01 14:00Fiducia A2Furore A1Europahal, Vleuten 13:15
11/01 14:00Atlantis A2Fiducia A3De Phoenix, Mijdrecht 12:45van Manen, Geraedts, van den Engel
11/01 13:00Fiducia B2DOC B1Europahal, VleutenRebecca Staats12:15
11/01 14:00Madjoe B3Fiducia B3Middelmors, Rijnsburg 12:15van der Steen, Litjens
11/01 12:00Atlantis C1Fiducia C2De Phoenix, Mijdrecht 10:45Schuitema, Siebes, Trommelen
11/01 09:00Fiducia D1Tweemaal Zes D1Europahal, VleutenLars Albronda08:15
11/01 11:10OVVO D3Fiducia D2OVVO-hal, Maarssen 10:10de Rooij, van Proosdij, Gerritsen
11/01 10:00Fiducia D3Avanti / Post Makelaardij D6Europahal, VleutenSophie van Engelen09:15
11/01 13:40KIOS E2Fiducia E1Estafette, Nieuw Vennep 12:25Schmitz, van der Stok, Zwijgers
11/01 10:00De Vinken E1Fiducia E2De Boei, Vinkeveen 09:05Zwaard, Bongenaar
11/01 12:00Fiducia E3Thor E1Europahal, VleutenKelly Hart11:30
11/01 11:00Fiducia E4DOC E2Europahal, VleutenEsther Staats10:30
11/01 10:00Woudenberg E6Fiducia E5De Camp, Woudenberg 09:00Dubbelman, Ketting, van Gaal
11/01 12:00Fiducia E6Fortissimo E3Europahal, VleutenMarijn Stob11:30
11/01 11:00Fiducia F1Vriendenschaar F2Europahal, VleutenSharon Bak10:30
11/01 10:00Antilopen / Lancyr Deelen F3Fiducia F2Sportcentrum Buiningpark, LeusdenDenise Buisman08:55Zwaard, Savelberg
woensdag 15 januari 2020
15/01 20:00Fiducia MW1Oranje Nassau MW1Europahal, VleutenWim van der Stok19:30
zaterdag 18 januari 2020
18/01 16:40Synergo 1Fiducia 1Loevenhoutsedijk, Utrecht 15:20
18/01 17:00DWS 2Fiducia 2Veluwehal, Barneveld 15:20
18/01 12:00Fiducia 3Luno 2Europahal, Vleuten 11:00
18/01 16:10Fiducia 4SDO / BlijWerkt 5Europahal, Vleuten 15:25
18/01 17:20Fiducia 5DOS 4Europahal, VleutenPaul van der Velde16:35
18/01 15:25DKB A1Fiducia A1Naestenbest, Best 13:30Stob, van Schaik, de Maa
18/01 13:35Nova A1Fiducia A2HF Witte Centrum, De Bilt 12:25Mulder, Kamerbeek, Oostrom
18/01 11:00Fiducia B1Antilopen / Lancyr Deelen B1Europahal, Vleuten 10:15
18/01 15:10Fiducia C1Fortissimo C1Europahal, Vleuten 14:25
18/01 13:10Fiducia C2Gemini C1Europahal, VleutenMarc Post12:25
18/01 14:10Fiducia D1Koveni D1Europahal, VleutenCarlijn Vos13:25
18/01 10:00Tempo D3Fiducia D2Limeshallen, Alphen ad Rijn 08:45Schapendonk, Takkebos, Titaheluw
18/01 13:15Meervogels / Física D3Fiducia D3De Veur, Zoetermeer 12:00IJpma, Warris, Bravenboer
18/01 09:00Fiducia E1Tempo E1Europahal, VleutenElouan Salve08:30
18/01 09:00Fiducia E2Synergo E1Europahal, VleutenPaul van der Velde08:30
18/01 10:00Fiducia E3De Vinken E2Europahal, VleutenMarc de Maa09:30
18/01 14:40Swift E2Fiducia E6Oostenburg, Amsterdam 13:30Grootendorst, Andre
18/01 10:00Fiducia F1Korbis F2Europahal, VleutenLisa Optekamp09:30
18/01 10:00Het Bosch F2Fiducia F2Het Bosch, Lexmond 09:05Broekhuijsen, Schmitz
woensdag 22 januari 2020
22/01 21:00Koveni MW2Fiducia MW1‘t Veerhuis, Nieuwegein 20:10
zaterdag 25 januari 2020
25/01 16:40Fiducia 1RWA 1Europahal, Vleuten 15:40
25/01 15:20Dijkvogels 2Fiducia 3Sporthal, Maasdijk 13:30
25/01 17:15Woudenberg 5Fiducia 5De Camp, Woudenberg 16:00
25/01 13:00Fiducia 6DWS 4Europahal, VleutenChris Verburg12:15
25/01 15:20Fiducia A1Wageningen A2Europahal, Vleuten 14:20
25/01 14:10Fiducia A2Huizen A1Europahal, Vleuten 13:25
25/01 13:10Fortissimo B1Fiducia B1De Oever, IJsselstein 12:10Brouwer, van Aggelen, van Wiggen
25/01 11:00Fiducia B2OVVO B3Europahal, VleutenEvertjan de Rooij10:15
25/01 15:00TOP / SolarCompleet B6Fiducia B3De Wasbeek, Sassenheim 13:25de Rooij, van Veen, Vleerlaag
25/01 11:00Synergo C1Fiducia C1Loevenhoutsedijk, Utrecht 09:55Lantinga, Oostrom, van Maren
25/01 12:00Reeuwijk C1Fiducia C2De Meerkoet, Reeuwijk 10:55van Veen, Hagenaars, Muller
25/01 12:00Fiducia D2Pernix D2Europahal, VleutenAnnick de Maa11:15
25/01 10:00KZ Danaiden E1Fiducia E1Drie Oktoberhal, Leiden 08:50van Breukelen, Amghar, Looman
25/01 11:00Huizen E2Fiducia E2De Meent, Huizen 09:50Hetharie, Brandenburg
25/01 10:00Het Bosch E1Fiducia E3Het Bosch, Lexmond 09:05van 't Hoff, Streng
25/01 09:00Fiducia E4Synergo E2Europahal, VleutenNiek Oostrom08:30
25/01 10:00Fiducia E5Hemur Enge E1Europahal, VleutenEvy Lubach09:30
25/01 10:00Fiducia E6Victum E6Europahal, VleutenStephanie van Drogenbroek09:30
25/01 09:00Tempo F1Fiducia F1Limeshallen, Alphen ad Rijn 08:00van der Stok, van der Velde
25/01 09:00Fiducia F2Fortissimo F1Europahal, VleutenElroy Fokkenrood08:30
woensdag 29 januari 2020
29/01 21:15Victum MW1Fiducia MW1Weteringhoek, Houten Mark D.20:25
zaterdag 1 februari 2020
01/02 18:30Excelsior 1Fiducia 1De Buitenhof, Delft 16:45
01/02 17:15Rheko 2Fiducia 2De Hangmat, Rheden 15:15
01/02 14:10Fiducia 3De Vinken 2Europahal, Vleuten 13:10
01/02 15:20Fiducia 4Animo 3Europahal, Vleuten 14:35
01/02 17:30Fiducia 5Animo 4Europahal, VleutenErik de Vrankrijker16:45
01/02 18:40Fiducia 6DVO / Accountor 11Europahal, VleutenYsbrand Mc Nelly17:55
01/02 11:10Rust Roest A1Fiducia A1Strijphal, Eindhoven 09:10Herkes, van Wouw, Gerssen
01/02 13:10Sporting West A1Fiducia A2Inloophal, AmsterdamJob de Vries11:45Oostveen, Taheij, Bak
01/02 13:00Fiducia A3Gemini A2Europahal, VleutenJorrit de Maa12:15
01/02 16:30Fiducia B1Tempo B2Europahal, Vleuten 15:45
01/02 13:20Badhoevedorp B1Fiducia B2De Sporthoeve, Badhoevedorp 11:55Chotesing, van Bentum, Brouwer
01/02 11:00Fiducia B3Luno B1Europahal, VleutenMarleen Vos10:15
01/02 14:25Victum C1Fiducia C1Weteringhoek, Houten. Bond (knkv)13:20Sterk, Rotscheid, van Beuningen
01/02 12:05Luno C1Fiducia C2De Vaart, LinschotenTara Huisman11:05de Rooij, Rietveld, Muller
01/02 10:55MIA D2Fiducia D1De Bokkeduinen, AmersfoortNikki van Maanen09:35Visser, van Balkom, Hindriks
01/02 12:00Fiducia D3KOAG D2Europahal, VleutenWillem Huibers11:15
01/02 10:00Fiducia E1OVVO E1Europahal, VleutenBianca Jungen09:30
01/02 09:00OVVO E3Fiducia E2OVVO-hal, Maarssen 08:15Zwaard, de Rooij
01/02 09:00Fiducia E3OVVO E4Europahal, VleutenPeter van Laar08:30
01/02 10:00OVVO E5Fiducia E4OVVO-hal, Maarssen 09:15de Zwart, Looman
01/02 10:00Fortissimo E2Fiducia E5De Oever, IJsselstein 09:15van Overbeek, Klasens, Schaaij
01/02 10:00Fiducia E6Luno E1Europahal, VleutenJasmijn Rebergen09:30
01/02 10:00VIKO F2Fiducia F1Helsdingen, VianenJeroen Kerssies09:10Kranenburg, van Eijk
01/02 09:00Fiducia F2SGV F1Europahal, VleutenMarijn Kamerbeek08:30
woensdag 5 februari 2020
05/02 20:00Fiducia MW1Atlantis MW2Europahal, VleutenMarnix Beekman19:30
zaterdag 8 februari 2020
08/02 17:40Fiducia 1ZKV 1Europahal, Vleuten 16:40
08/02 16:20Fiducia 2Tiel '72 3Europahal, Vleuten 15:20
08/02 18:00OVVO 4Fiducia 3OVVO-hal, Maarssen 16:45
08/02 14:10Arena 2Fiducia 4‘t Gastland, Rhenen 12:30
08/02 15:00Tweemaal Zes 4Fiducia 5De Vierstee, Maartensdijk 13:50
08/02 15:10Fiducia A1DSC A2Europahal, Vleuten 14:10
08/02 14:00Fiducia A2Tweemaal Zes A1Europahal, Vleuten 13:15
08/02 13:15SGV A1Fiducia A3Interwey, Culemborg 12:00Peek, de Koning, Salve
08/02 17:00OVVO B1Fiducia B1OVVO-hal, Maarssen 16:00van Balkom, Gerritsen, Dijkgraaf
08/02 12:00Fiducia B2Atlantis B1Europahal, VleutenRebecca Staats11:15
08/02 13:05VEO B3Fiducia B3Essesteyn, VoorburgAnouk, M. Mulders, A.11:40Halaoui, Rietveld, Corsten
08/02 13:00Fiducia C1Spirit C1Europahal, Vleuten 12:15
08/02 10:00Fiducia C2OVVO C4Europahal, VleutenNiels Staffeleu09:15
08/02 11:00Fiducia D1Woudenberg D1Europahal, VleutenJudy Delfgou10:15
08/02 13:40KIOS D2Fiducia D2Estafette, Nieuw Vennep 12:10Amghar, Cazemier, Gerritsen
08/02 10:00Pernix E1Fiducia E1De Zijl, Leiden 08:50Schmitz, van der Stok, Zwijgers
08/02 09:00Fiducia E2VIKO E2Europahal, VleutenNoah Gerssen08:30
08/02 09:00Fiducia E4De Vinken E3Europahal, VleutenMarek Snopko08:30
08/02 09:00Fiducia E5Telstar E4Europahal, VleutenJochem Oostrom08:30
08/02 09:00Synergo F2Fiducia F2Loevenhoutsedijk, UtrechtInes Peters08:10Broekhuijsen, Zwaard
woensdag 12 februari 2020
12/02 20:00Fortissimo MW1Fiducia MW1De Oever, IJsselstein 19:15
zaterdag 15 februari 2020
15/02 19:30Victum 1Fiducia 1Weteringhoek, Houten. Bond (knkv)18:10
15/02 19:00Kesteren 2Fiducia 2De Leesde, Kesteren 17:10
15/02 12:00Fiducia 3SDO / BlijWerkt 4Europahal, Vleuten 11:00
15/02 17:10Fiducia 4RDZ 2Europahal, Vleuten 16:25
15/02 18:20Fiducia 5Victum 5Europahal, VleutenFloris Broekema17:35
15/02 17:15KCD 4Fiducia 6Steinheim, Doorn 15:55
15/02 14:30Fortissimo A1Fiducia A1De Oever, IJsselstein 13:15Heller, de Maa, Oostrom
15/02 13:10ESDO A3Fiducia A3Sporthal, Kockengen 12:05Optekamp, Rebergen, Koppen
15/02 11:00Fiducia B1Synergo B1Europahal, Vleuten 10:15
15/02 15:10Fiducia B3TOP / SolarCompleet B6Europahal, VleutenJelle van Leeuwen14:25
15/02 16:10Fiducia C1Animo C1Europahal, Vleuten 15:25
15/02 14:10Fiducia C2Sporting West C1Europahal, VleutenAnnelies Stob13:25
15/02 09:45Tweemaal Zes D1Fiducia D1De Vierstee, Maartensdijk 08:35van Breukelen, Bak, Brandenburg
15/02 13:10Fiducia D2TOP / SolarCompleet D4Europahal, VleutenAnoeska den Broeder12:25
15/02 12:30Nieuwerkerk D5Fiducia D3De Kleine Vink, Nieuwerkerk ad IJsselNathan van der Poel11:15Broekhuijsen, Rijnbergen, Koers
15/02 10:00Fiducia E2Koveni E2Europahal, VleutenRick Dorrestijn09:30
15/02 10:00Atlantis E1Fiducia E3De Phoenix, Mijdrecht 09:00van der Horst, Nauta
15/02 10:00Thor E2Fiducia E4De Kroon, Harmelen 09:20de Rooij, Werensteijn
15/02 10:00Fiducia E5SKF E8Europahal, VleutenLisa Optekamp09:30
15/02 09:00ESDO E1Fiducia E6Sporthal, Kockengen 08:10Grootendorst, Andre
15/02 11:00Victum F1Fiducia F1Weteringhoek, Houten Famke10:10van der Stok, van der Velde
zaterdag 29 februari 2020
29/02 11:25AW.DTV A2Fiducia A2Zeeburgereiland, Amsterdam 10:00Mulder, van Veen, van Heerde
woensdag 4 maart 2020
04/03 20:00Fiducia MW1Thor MW1Europahal, VleutenJoost Broekhuizen19:30
zaterdag 7 maart 2020
07/03 17:40Fiducia 1BEP 1Europahal, Vleuten 16:40
07/03 16:20Fiducia 2DVO / Accountor 6Europahal, Vleuten 15:20
07/03 15:30Huizen 2Fiducia 3De Meent, Huizen 13:50
07/03 20:15Synergo 7Fiducia 4Loevenhoutsedijk, Utrecht 19:10
07/03 14:10Fiducia 6Reeuwijk 4Europahal, VleutenFeike Mijwaart13:25
07/03 19:10Fiducia A1Tiel '72 A1Europahal, Vleuten 18:10
07/03 13:00Fiducia A3Argus A1Europahal, VleutenChris van Leeuwen12:15
07/03 12:00MIA B1Fiducia B1De Bokkeduinen, Amersfoort 10:40Brouwer, Rotscheid, Vosjan
07/03 15:20Fiducia B2Swift B1Europahal, VleutenEvertjan de Rooij14:35
07/03 12:00Pernix B3Fiducia B3De Zijl, Leiden 10:35Scholte, de Rooij, Litjens
07/03 15:15Woudenberg C1Fiducia C1De Camp, Woudenberg 14:00van Heerde, Chotesing, de Bie
07/03 12:00Fiducia D1Huizen D1Europahal, VleutenLars Albronda11:15
07/03 11:55Velocitas D1Fiducia D2De Does, Leiderdorp 10:35Schapendonk, van Proosdij, Gerritsen
07/03 11:00Fiducia D3Reeuwijk D1Europahal, VleutenMees Herkes10:15
07/03 11:00Madjoe E2Fiducia E1Middelmors, Rijnsburg 09:30van Breukelen, van der Stok, Amghar
07/03 09:00Fiducia E3SDO / BlijWerkt E1Europahal, VleutenSiebe van Manen08:30
07/03 10:00Fiducia E4De Corvers E1Europahal, VleutenMarloes Adamse09:30
07/03 09:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen E7Fiducia E5Hoenderdaal, DriebergenThijmen van Witzenburg08:05Dubbelman, Ketting, van Gaal
07/03 10:00Fiducia E6De Eemvogels E1Europahal, VleutenPaul van der Velde09:30
07/03 09:00Fiducia F1Thor F1Europahal, VleutenAmber van Wiggen08:30
07/03 13:30DOS F1Fiducia F2De Vierstee, Maartensdijk 12:35Schmitz, Savelberg
donderdag 12 maart 2020
12/03 21:00Gemini MW1Fiducia MW1De Mammoet, Gouda 20:05
zaterdag 14 maart 2020
14/03 20:50Spirit 1Fiducia 1De Voorde, Voorthuizen 19:05
14/03 14:25Oost-Arnhem 3Fiducia 2Valkenhuizen, Arnhem 12:35
14/03 17:30Fiducia 3Madjoe 2Europahal, Vleuten 16:30
14/03 16:20Fiducia 4SGV 2Europahal, Vleuten 15:35
14/03 15:10Fiducia 5Het Bosch 1Europahal, VleutenJoran Vos14:25
14/03 14:30HKC 9Fiducia 6Hoograven, Utrecht 13:25
14/03 14:55DOT A1Fiducia A1Mondriaan, Oss 13:05Stob, van Schaik, van Drogenbroek
14/03 19:20Furore A1Fiducia A2Het Trias, Krommenie 17:45Adamse, Kamerbeek, Oostrom
14/03 14:00Fiducia A3Atlantis A2Europahal, VleutenSandra van den Bosch13:15
14/03 16:50DOC B1Fiducia B2Zandzee, Bussum 15:25Chotesing, Jacobse, Kamer
14/03 13:00Fiducia B3Madjoe B3Europahal, VleutenIvo Stob12:15
14/03 12:00Fiducia C2Atlantis C1Europahal, VleutenKelly Blom11:15
14/03 11:15Victum D1Fiducia D1Weteringhoek, Houten Koen10:10Kikkert, Hindriks, Fijneman
14/03 11:00Fiducia D2OVVO D3Europahal, VleutenMarah van den Broek10:15
14/03 14:30Avanti / Post Makelaardij D6Fiducia D3Emerald, Delfgauw 13:05IJpma, Warris, Bravenboer
14/03 10:00Fiducia E1KIOS E2Europahal, VleutenFiducia 509:30
14/03 09:00Fiducia E2De Vinken E1Europahal, VleutenRomy Oostveen08:30
14/03 10:00Thor E1Fiducia E3De Kroon, Harmelen 09:20Peters, Streng
14/03 13:30DOC E2Fiducia E4Zandzee, Bussum 12:20Werensteijn, de Zwart
14/03 10:00Fiducia E5Woudenberg E6Europahal, VleutenPaula Boorsma09:30
14/03 11:00Fortissimo E3Fiducia E6De Oever, IJsselstein 10:15Grootendorst, Andre
14/03 10:00Vriendenschaar F2Fiducia F1Sporthoeve, Bodegraven 09:10Kranenburg, van Eijk
14/03 09:00Fiducia F2Antilopen / Lancyr Deelen F3Europahal, VleutenMarek Snopko08:30
woensdag 18 maart 2020
18/03 20:00Oranje Nassau MW1Fiducia MW1Sporthallen Zuid, Amsterdam 18:55
zaterdag 21 maart 2020
21/03 16:40Fiducia 1Synergo 1Europahal, Vleuten 15:40
21/03 15:20Fiducia 2DWS 2Europahal, Vleuten 14:20
21/03 18:20Luno 2Fiducia 3De Vaart, Linschoten 17:05
21/03 19:50SDO / BlijWerkt 5Fiducia 4De Schulenburch, Kamerik 18:45
21/03 20:50Victum 5Fiducia 5Weteringhoek, Houten Tommy19:45
21/03 15:10Reeuwijk 4Fiducia 6De Meerkoet, Reeuwijk 14:05
21/03 14:10Fiducia A1DKB A1Europahal, Vleuten 13:10
21/03 13:00Fiducia A2Nova A1Europahal, Vleuten 12:15
21/03 12:10Antilopen / Lancyr Deelen B1Fiducia B1Sportcentrum Buiningpark, Leusden 10:50van Aggelen, van Wiggen, Dijkgraaf
21/03 10:00Fiducia B2Blauw-Wit B1Europahal, VleutenWillem Peter Teune09:15
21/03 14:30OVVO B4Fiducia B3OVVO-hal, Maarssen 13:30van Veen, Vleerlaag, van der Steen
21/03 13:05Fortissimo C1Fiducia C1De Oever, IJsselstein 12:05Lantinga, Brouwer, van Maren
21/03 11:10Gemini C1Fiducia C2De Mammoet, Gouda 10:00Rietveld, Schuitema, Siebes
21/03 10:00Koveni D1Fiducia D1‘t Veerhuis, Nieuwegein 08:55Bak, Visser, van Balkom
21/03 12:00Fiducia D2Tempo D3Europahal, VleutenNienke van Schaik11:15
21/03 11:00Fiducia D3Meervogels / Física D3Europahal, VleutenSanne Ietswaard10:15
21/03 09:00Tempo E1Fiducia E1Limeshallen, Alphen ad Rijn 08:00Schmitz, Zwijgers, Looman
21/03 09:00Synergo E1Fiducia E2Loevenhoutsedijk, Utrecht 08:10Brandenburg, Bongenaar
21/03 11:00De Vinken E2Fiducia E3De Boei, Vinkeveen 10:05van der Horst, van 't Hoff
21/03 09:00Fiducia E6Swift E2Europahal, VleutenEva van Veen08:30
21/03 09:00Korbis F2Fiducia F1Groenswaard, Waddinxveen 08:00van der Stok, van der Velde
21/03 09:00Fiducia F2Het Bosch F2Europahal, VleutenElouan Salve08:30
woensdag 25 maart 2020
25/03 20:00Fiducia MW1Koveni MW2Europahal, VleutenEvert-Jan Schinkel19:30
zaterdag 28 maart 2020
28/03 15:40RWA 1Fiducia 1Rhoon, Rhoon 13:55
28/03 18:20Fiducia 3Dijkvogels 2Europahal, Vleuten 17:20
28/03 16:00Fiducia 5Woudenberg 5Europahal, VleutenArjan Ekelschot15:15
28/03 11:00DWS 4Fiducia 6Veluwehal, Barneveld 09:35
28/03 17:20Wageningen A2Fiducia A1Het Binnenveld, Wageningen 15:35Herkes, van Wouw, Gerssen
28/03 14:15Huizen A1Fiducia A2De Meent, Huizen 12:50van Veen, Oostveen, Bak
28/03 12:10Luno A2Fiducia A3De Vaart, LinschotenThijs Hoogendoorn11:10van Manen, Geraedts, van den Engel
28/03 11:00Fiducia B1Fortissimo B1Europahal, Vleuten 10:15
28/03 17:55OVVO B3Fiducia B2OVVO-hal, Maarssen 16:55Bakkenes, Kamerbeek, Kragten
28/03 13:00Fiducia B3OVVO B4Europahal, VleutenFeike Mijwaart12:15
28/03 12:00Fiducia C1Synergo C1Europahal, Vleuten 11:15
28/03 14:00Fiducia C2Reeuwijk C1Europahal, VleutenPaula Boorsma13:15
28/03 15:00Fiducia D1Victum D1Europahal, VleutenLeon Rotscheid14:15
28/03 12:05Pernix D2Fiducia D2De Zijl, Leiden 10:40Amghar, Takkebos, Titaheluw
28/03 11:55Korbis D3Fiducia D3De Dreef, Waddinxveen 10:45Broekhuijsen, Rijnbergen, Koers
28/03 09:00Fiducia E1KZ Danaiden E1Europahal, VleutenMarc de Maa08:30
28/03 10:00Fiducia E2Huizen E2Europahal, VleutenEdwin Taheij09:30
28/03 10:00Fiducia E3Het Bosch E1Europahal, VleutenPaul van der Velde09:30
28/03 09:00Synergo E2Fiducia E4Loevenhoutsedijk, UtrechtInes Peters08:10de Rooij, Looman
28/03 09:00Hemur Enge E1Fiducia E5Allemanswaard, AmerongenDiane Putman07:55van Overbeek, Klasens, Schaaij
28/03 10:00Victum E6Fiducia E6Weteringhoek, Houten Jeske09:10Grootendorst, Andre
28/03 09:00Fiducia F1Tempo F1Europahal, VleutenMax Geraedts08:30
28/03 10:00Fortissimo F1Fiducia F2De Oever, IJsselstein 09:15Zwaard, Schmitz
Bitnami