Fiducia A2

Heren: Rens, Kevin, Edwin, Niek,
Dames: Romy, Eva, Sharon, Marijn, Marloes

Coach: Annelies en Jesper

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal
A2maandag20:00 - 21:00Europahal
A2woensdag19:30 - 20:30Cultuurcampus/Schakelhal
Trainingstijden veld
TeamMaandagWoensdag
A219.00 - 20.30 (1b)19.30 - 20.30 (1b)

A-junioren 2e klasse F

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijdVervoer
29/02 11:25AW.DTV A2Fiducia A2Zeeburgereiland, Amsterdam10:00Mulder, van Heerde, Oostveen
14/03 19:20Furore A1Fiducia A2Het Trias, Krommenie17:45Adamse, Kamerbeek, Oostrom
21/03 13:00Fiducia A2Nova A1Europahal, Vleuten12:15
28/03 14:15Huizen A1Fiducia A2De Meent, Huizen12:50van Veen, Oostveen, Bak
TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
A-junioren 2e klasse F
1Tweemaal Zes A186201435
2AW.DTV A286111340
3Furore A17511115
4Sporting West A18404823
5Huizen A173046-2
6Nova A181072-53
7Fiducia A280080-48
ThuisploegUitploegUitslag
week 5 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
AW.DTV A2Sporting West A122 - 18
Nova A1Huizen A113 - 19
Fiducia A2Tweemaal Zes A110 - 14
week 4 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
Furore A1Nova A111 - 10
Sporting West A1Fiducia A213 - 10
Tweemaal Zes A1AW.DTV A213 - 13
week 3 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
AW.DTV A2Furore A115 - 7
Tweemaal Zes A1Nova A19 - 4
Fiducia A2Huizen A111 - 15
week 2 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
Furore A1Sporting West A116 - 15
Huizen A1Tweemaal Zes A19 - 18
Nova A1Fiducia A216 - 15
week 1 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
Nova A1Sporting West A110 - 22
Fiducia A2Furore A110 - 14
Huizen A1AW.DTV A211 - 16
week 49 : van dinsdag 10 december 2019 t/m maandag 16 december 2019
Furore A1Huizen A114 - 13
AW.DTV A2Nova A125 - 9
Sporting West A1Tweemaal Zes A114 - 15
week 48 : van dinsdag 3 december 2019 t/m maandag 9 december 2019
Huizen A1Sporting West A111 - 16
Tweemaal Zes A1Furore A112 - 12
Fiducia A2AW.DTV A210 - 17
week 47 : van dinsdag 26 november 2019 t/m maandag 2 december 2019
Huizen A1Nova A119 - 11
Tweemaal Zes A1Fiducia A226 - 13
Sporting West A1AW.DTV A214 - 17
week 46 : van dinsdag 19 november 2019 t/m maandag 25 november 2019
AW.DTV A2Tweemaal Zes A112 - 15
Nova A1Furore A112 - 18
Fiducia A2Sporting West A19 - 21
%d bloggers liken dit:
Bitnami