Fiducia A2

Heren: Rens, Kevin, Edwin, Niek, Noah
Dames: Romy, Eva, Sharon, Marijn, Marloes

Coach: Annelies en Jesper

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal
Trainingstijden veld
TeamMaandagWoensdag
A219.00 - 20.30 (1b)19.30 - 20.30 (1b)

A-junioren 2e klasse F

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijdVervoer
11/01 14:00Fiducia A2Furore A1Europahal, Vleuten13:15
18/01 13:35Nova A1Fiducia A2HF Witte Centrum, De Bilt12:25Mulder, Kamerbeek, Oostrom
25/01 14:10Fiducia A2Huizen A1Europahal, Vleuten13:25
01/02 13:10Sporting West A1Fiducia A2Inloophal, Amsterdam11:45Oostveen, Taheij, Bak
08/02 14:00Fiducia A2Tweemaal Zes A1Europahal, Vleuten13:15
29/02 11:25AW.DTV A2Fiducia A2Zeeburgereiland, Amsterdam10:00Mulder, van Veen, van Heerde
14/03 19:20Furore A1Fiducia A2Het Trias, Krommenie17:45Adamse, Kamerbeek, Oostrom
21/03 13:00Fiducia A2Nova A1Europahal, Vleuten12:15
28/03 14:15Huizen A1Fiducia A2De Meent, Huizen12:50van Veen, Oostveen, Bak
TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
A-junioren 2e klasse F
1Tweemaal Zes A14310717
2AW.DTV A24301623
3Furore A1321057
4Sporting West A14202413
5Huizen A1310222
6Nova A130030-30
7Fiducia A230030-32
ThuisploegUitploegUitslag
week 49 : van dinsdag 10 december 2019 t/m maandag 16 december 2019
Furore A1Huizen A114 - 13
AW.DTV A2Nova A125 - 9
Sporting West A1Tweemaal Zes A114 - 15
week 48 : van dinsdag 3 december 2019 t/m maandag 9 december 2019
Huizen A1Sporting West A111 - 16
Tweemaal Zes A1Furore A112 - 12
Fiducia A2AW.DTV A210 - 17
week 47 : van dinsdag 26 november 2019 t/m maandag 2 december 2019
Huizen A1Nova A119 - 11
Tweemaal Zes A1Fiducia A226 - 13
Sporting West A1AW.DTV A214 - 17
week 46 : van dinsdag 19 november 2019 t/m maandag 25 november 2019
AW.DTV A2Tweemaal Zes A112 - 15
Nova A1Furore A112 - 18
Fiducia A2Sporting West A19 - 21
%d bloggers liken dit:
Bitnami