Fiducia A1

Heren: Mees, Marc, Jochem, Marijn
Dames: Iera, Nienke, Marjolein, Stefanie

Coach: Marleen en Chris

Trainingstijden zaal
TeamDagVan - TotZaal
Trainingstijden veld
TeamMaandagWoensdag
A119.00 - 20.30 (1a)19.00 - 20.30 (1a)

A-junioren 1e klasse D

Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieVerzameltijdVervoer
11/01 15:10Fiducia A1DOT A1Europahal, Vleuten14:10
18/01 15:25DKB A1Fiducia A1Naestenbest, Best13:30Stob, van Schaik, de Maa
25/01 15:20Fiducia A1Wageningen A2Europahal, Vleuten14:20
01/02 11:10Rust Roest A1Fiducia A1Strijphal, Eindhoven09:10Herkes, van Wouw, Gerssen
08/02 15:10Fiducia A1DSC A2Europahal, Vleuten14:10
15/02 14:30Fortissimo A1Fiducia A1De Oever, IJsselstein13:15Heller, de Maa, Oostrom
07/03 19:10Fiducia A1Tiel '72 A1Europahal, Vleuten18:10
14/03 14:55DOT A1Fiducia A1Mondriaan, Oss13:05Stob, van Schaik, van Drogenbroek
21/03 14:10Fiducia A1DKB A1Europahal, Vleuten13:10
28/03 17:20Wageningen A2Fiducia A1Het Binnenveld, Wageningen15:35Herkes, van Wouw, Gerssen
TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
A-junioren 1e klasse D
1Tiel '72 A14301617
2Fortissimo A14301614
3DKB A143016-1
4DSC A2421154
5Fiducia A142024-1
6DOT A141123-12
7Wageningen A2410325
8Rust Roest A140040-26
ThuisploegUitploegUitslag
week 49 : van dinsdag 10 december 2019 t/m maandag 16 december 2019
Fortissimo A1DKB A112 - 13
Tiel '72 A1Fiducia A122 - 23
DOT A1Wageningen A215 - 13
Rust Roest A1DSC A216 - 19
week 48 : van dinsdag 3 december 2019 t/m maandag 9 december 2019
DKB A1Tiel '72 A115 - 23
Fiducia A1Fortissimo A117 - 24
Wageningen A2Rust Roest A121 - 12
DSC A2DOT A118 - 18
week 47 : van dinsdag 26 november 2019 t/m maandag 2 december 2019
Wageningen A2DKB A113 - 14
DSC A2Fiducia A112 - 10
DOT A1Tiel '72 A110 - 19
Rust Roest A1Fortissimo A114 - 21
week 46 : van dinsdag 19 november 2019 t/m maandag 25 november 2019
Fiducia A1Rust Roest A117 - 10
DKB A1DOT A123 - 18
Fortissimo A1DSC A220 - 19
Tiel '72 A1Wageningen A218 - 17
%d bloggers liken dit:
Bitnami